O nas Produkty Pobierz Akademia Serwis Aktualności Kontakt

Zasobnik ciepłej wody użytkowej z dwoma wężownicami

WP SOL

logo Austria Email

Jeszcze więcej ciepłej wody

Zbiornik z wysokogatunkowej stali emaliowanej do produkcji ciepłej wody użytkowej z 2 wężownicami. Dzięki dużej powierzchni wymiany górnej wężownicy idealnie sprawdzi się we współpracy z pompą ciepła.

Informacje szczegółowe

Zbiornik ciepłej wody użytkowej WP SOL 350: Wydajność, Wielofunkcyjność i Trwałość

Zbiornik stojący o pojemności 350 litrów

Zbiornik ciepłej wody użytkowej WP SOL 350 o pojemności 350 litrów zapewnia odpowiednią ilość ciepłej wody dla Twojego domu. Dzięki temu, masz pewność, że zawsze będziesz miał wygodny dostęp do ciepłej wody, niezależnie od swoich potrzeb.

Współpraca z różnymi źródłami ciepła

Zbiornik WP SOL 350 jest wyposażony w dwie wężownice o różnych powierzchniach wymiany. Górna wężownica jest idealna do współpracy z pompą ciepła, podczas gdy dolna wężownica doskonale sprawdzi się z kotłem gazowym, stałopalnym, kominkiem czy solarami. Dzięki temu, masz elastyczność w wyborze i optymalne wykorzystanie różnych źródeł ciepła w celu podgrzewania wody.

Dłuższa żywotność i efektywność

Zbiornik WP SOL 350 został wyposażony w anodę magnezową, która chroni zarówno zbiornik, jak i wężownice przed tworzeniem się kamienia kotłowego. Dzięki temu, zbiornik zachowuje swoją wydajność i efektywność przez dłuższy czas, a Ty możesz cieszyć się niezawodnym dostępem do ciepłej wody.

Trwałość i bezpieczeństwo dzięki austriackiej emalii

Zbiornik WP SOL 350 jest pokryty austriacką emalią, która jest wykonana ze szkła borokrzemowego znane jako szkło Jena. To szkło żaroodporne, które zapewnia trwałość i odporność na wysokie temperatury. Kompozyt emaliowo-metalowy tworzy nierozerwalne połączenie, co sprawia, że zbiornik jest odporny na uderzenia.

Higieniczna woda dzięki powierzchni emalii

Zbiornik WP SOL 350 produkuje higieniczną wodę, ponieważ gładka powierzchnia emalii nie stanowi pożywki dla bakterii i innych organizmów. Dzięki temu, masz pewność, że korzystasz z czystej i bezpiecznej ciepłej wody, chroniąc zdrowie swoje i swoich bliskich.

Austria Email to renomowany producent, wykorzystujący innowacyjną technologię nakładania emalii, co gwarantuje wysoką jakość, trwałość i niezawodność zbiornika.

Wybierz zbiornik ciepłej wody użytkowej WP SOL 350 i ciesz się niezawodnym dostępem do ciepłej wody, wydajnością, wielofunkcyjnością oraz trwałością konstrukcji.

Dostępne modele

 • pojemność

  350 L

  powierzchnia wymiennika15,5 m2
  wymiary*
  67/183,2/770 cm
  waga
  191 kg
  cena
  brutto
  9650 zł
 • (*) wymiary: szerokość/wysokość/głebokość

Napisz do nas

Zapytaj