O nas Produkty Pobierz Akademia Serwis Aktualności Kontakt

Zasobnik ciepłej wody użytkowej z wężownicą o dużej powierzchni grzewczej

HRS

logo Austria Email

Wydajność, ochrona i trwałość

Zbiornik z wysokogatunkowej stali emaliowanej do produkcji ciepłej wody użytkowej z 1 wężownicą o dużej powierzchni grzewczej bardzo skuteczny we współpracy z pompą ciepła.

Informacje szczegółowe

Zbiornik ciepłej wody użytkowej HRS: Wydajność, Ochrona i Trwałość

Zbiornik stojący w różnych pojemnościach

Zbiornik ciepłej wody użytkowej HRS oferuje szeroki wybór pojemności, dostępnych w czterech wariantach: 200, 300, 400 i 500 litrów. Dzięki temu, masz możliwość dopasowania rozmiaru zbiornika do indywidualnych potrzeb Twojego domu lub przedsiębiorstwa, zapewniając wystarczającą ilość ciepłej wody dla Twoich codziennych potrzeb.

Maksymalna wydajność i oszczędność czasu

Zbiornik HRS jest wyposażony w jedną wężownicę o dużej powierzchni wymiany, co skraca czas nagrzewania wody. Dzięki temu, możesz szybko cieszyć się ciepłą wodą w swoim domu, bez długiego oczekiwania.

Dłuższa żywotność i większa efektywność

Zbiornik HRS został wyposażony w anodę magnezową, która chroni zarówno zbiornik, jak i wężownicę przed tworzeniem się kamienia kotłowego. Dzięki temu, zbiornik zachowuje swoją wydajność przez dłuższy czas, a Ty możesz cieszyć się niezawodnym dostępem do ciepłej wody.

Szkło Jena zapewniające trwałość

Zbiornik HRS został pokryty austriacką emalią, która jest wykonana ze szkła borokrzemowego znanego jako szkło Jena. To szkło żaroodporne, które zapewnia wytrzymałość i bezpieczeństwo zbiornika. Dodatkowo, kompozyt emaliowo-metalowy tworzy nierozerwalne połączenie, co sprawia, że zbiornik jest odporny na uderzenia.

Bezpieczeństwo sanitarnie na najwyższym poziomie

Zbiornik HRS gwarantuje wysoki poziom higieny, ponieważ gładka powierzchnia emalii nie stanowi pożywki dla bakterii i innych organizmów. Dzięki temu, masz pewność, że korzystasz z czystej i bezpiecznej ciepłej wody, chroniąc zdrowie swoje i swoich bliskich.

Austria Email, renomowany producent zbiornika HRS, stosuje innowacyjną technologię nakładania emalii, co gwarantuje wysoką jakość, trwałość i niezawodność zbiornika.

Wybierz zbiornik ciepłej wody użytkowej HRS i ciesz się niezawodnym dostępem do ciepłej wody, wydajnością, ochroną przed kamieniem kotłowym oraz solidnością konstrukcji

Dostępne modele

 • pojemność

  200 L

  powierzchnia wymiennika2,5 m2
  wymiary*
  61/129,5/61 cm
  waga
  115 kg
  cena
  brutto
  6460 zł
 • pojemność

  300 L

  powierzchnia wymiennika3,5 m2
  wymiary*
  61/143,5/61 cm
  waga
  170 kg
  cena
  brutto
  8607 zł
 • pojemność

  400 L

  powierzchnia wymiennika5,0 m2
  wymiary*
  61/180/61 cm
  waga
  212 kg
  cena
  brutto
  10042 zł
 • pojemność

  500 L

  powierzchnia wymiennika6,0 m2
  wymiary*
  61/180,6/61 cm
  waga
  254 kg
  cena
  brutto
  11333 zł
 • (*) wymiary: szerokość/wysokość/głebokość

Napisz do nas

Zapytaj