O nas Produkty Pobierz Akademia Serwis Aktualności Kontakt

Zasobnik ciepłej wody użytkowej z grzałką elektryczną

Comfort E

logo ACV

Wygoda, niezawodność i oszczędność energii

Konstrukcja „zbiornik w zbiorniku” dostępna dla każdego.

Informacje szczegółowe

Jakość, trwałość, higiena

Zbiornik ciepłej wody użytkowej COMFORT E został wykonany z wysokiej jakości stali nierdzewnej, co gwarantuje nie tylko trwałość i odporność na korozję, ale także zapewnia higieniczne warunki przechowywania wody. Dzięki temu możesz cieszyć się czystą i bezpieczną ciepłą wodą przez długie lata.

Wygoda i oszczędność czasu

Dzięki zastosowaniu technologii bez anody ochronnej, zbiornik COMFORT E eliminuje konieczność regularnej konserwacji i wymiany anody. To oznacza, że oszczędzasz czas i środki na utrzymanie zbiornika w doskonałej kondycji.

Anti-legionella:

Zbiornik COMFORT E dba o Twoje zdrowie i bezpieczeństwo. Dzięki utrzymywaniu temperatury magazynowania powyżej 60 stopni, skutecznie eliminuje ryzyko rozwoju bakterii, w tym legionelli. Możesz mieć pewność, że korzystasz z czystej i bezpiecznej ciepłej wody.

Wysoka sprawność dzięki samoczyszczącemu wymiennikowi c.w.u.

Zastosowany w zbiorniku COMFORT E samoczyszczący wymiennik c.w.u. zapewnia stałą wysoką sprawność energetyczną. Brak kamienia kotłowego gromadzącego się na wymienniku sprawia, że oszczędzasz energię i obniżasz koszty eksploatacji.

Bezpieczeństwo i wydajność

Zbiornik COMFORT E został wyposażony w grzałkę zanurzoną po stronie wody kotłowej. Dzięki temu grzałka nie jest narażona na osadzanie się kamienia, co zapewnia jej niezawodność, wydajność i długą żywotność.

Współpraca z każdym rodzajem kotła wodnego

Zbiornik COMFORT E jest uniwersalny i może współpracować z każdym rodzajem kotła wodnego. Niezależnie od tego jaki kocioł posiadasz,  zbiornik COMFORT E doskonale współpracuje, zapewniając Ci niezawodne i efektywne dostarczanie ciepłej wody do Twojego systemu grzewczego.

Montaż w pozycji wiszącej

Zbiornik COMFORT E zapewnia Ci elastyczność montażu. Może być bezpiecznie zamontowany w pozycji wiszącej, a wsporniki ścienne są dostarczane w komplecie, co ułatwia instalację i dopasowanie do Twojej przestrzeni.

Zbiornik ciepłej wody użytkowej COMFORT E to wygoda, niezawodność i oszczędność energii. Wybierz COMFORT E i ciesz się niezawodnym dostępem do ciepłej wody, oszczędnością czasu i energii oraz dopasowaniem do Twojego systemu grzewczego.

Dostępne modele

 • pojemność

  105 L

  powierzchnia wymiennika1,03 m2
  wymiary*
  52,5/84,5/52,5 cm
  waga
  39 kg
  cena
  brutto
  6395 zł
 • pojemność

  130 L

  powierzchnia wymiennika1,03 m2
  wymiary*
  52,5/100,5/52,5 cm
  waga
  42 kg
  cena
  brutto
  6846 zł
 • pojemność

  161 L

  powierzchnia wymiennika1,26 m2
  wymiary*
  52,5/120,5/52,5 cm
  waga
  49 kg
  cena
  brutto
  7148 zł
 • pojemność

  203 L

  powierzchnia wymiennika1,54 m2
  wymiary*
  52,5/147,5/52,5 cm
  waga
  60 kg
  cena
  brutto
  8652 zł
 • pojemność

  242 L

  powierzchnia wymiennika1,94 m2
  wymiary*
  52,5/172/52,5 cm
  waga
  67 kg
  cena
  brutto
  9179 zł
 • (*) wymiary: szerokość/wysokość/głebokość

Napisz do nas

Zapytaj