Nasze marki O nas Akademia Pobierz Kontakt

Piszą o nas

 • Radiator z czujnikami ruchu i światła – ogrzewanie.info.pl

  Grzejnik radiacyjny Alipsis wyposażony jest w czujniki ruchu i światła, które obniżają temperaturę w pomieszczeniu, jeśli nie wykryją ruchu lub będzie noc i podwyższają w ciągu dnia, jeśli w salonie czy sypialni będą domownicy.

  Funkcja Wietrzenie również czasowo obniża temperaturę, jeśli wykryje otwarte okno.

 • Elektryczny ogrzewacz wody Ingenio – infoarchitektura.pl

  Najnowszy produkt w ofercie Atlantic Polska – elektryczny ogrzewacz wody z cyfrowym sterowaniem INGENIO – łączy nowoczesną elektronikę z zapotrzebowaniem na ciepłą wodę.

  To urządzenie, które gwarantuje maksimum komfortu dzięki dużej mocy grzewczej i krótkiemu czasowi nagrzewania wody oraz umożliwia oszczędność energii nawet do 20% przy zastosowaniu innowacyjnego systemu sterowania.

 • Termodynamiczny ogrzewacz wody z pompą ciepła – portalenergia.pl

  Explorer to kompaktowe urządzenie, ogrzewacz wody z wbudowaną pompą ciepła, które jest przeznaczone do instalacji w garażu, piwnicy, kotłowni czy pralni. W przeciwieństwie do tradycyjnych pomp ciepła typu powietrze-woda nie składa się z dwóch modułów, wewnętrznego i zewnętrznego poza domem, w jego przypadku wszystkie elementy zawierają się w urządzeniu wielkości lodówki.

 • „Najlepsi z odnawialnych źródeł energii” – Agro serwis

  Podczas Międzynarodowych Targów Energii Odnawialnej GreenPower w Poznaniu odbył się Finał Krajowej Olimpiady Wiedzy o Odnawialnych Źródłach Energii.

 • Ogrzewanie elektryczne może się opłacać – Murator

  Chociaż ogrzewanie elektryczne uznawane jest za drogie w eksploatacji, może być opłacalne w domach, w których zapotrzebowanie na ciepło jest niewielkie.

 • Przegląd grzejników atlantic – ekspertbudowlany.pl

  Galapagos – dla osób poszukujących wysublimowanych rozwiązań i zaawansowanych technologii.

 • Co powinniśmy wiedzieć o suszarkach łazienkowych – dobrzemieszkaj.pl

  Ciepło, którego oczekujemy w łazience różni się od ciepła wymaganego w innych pomieszczeniach. W momencie kąpieli oczekiwana temperatura pomieszczenia to blisko 24ºC. Grzejnik łazienkowy powinien umożliwić szybki wzrost temperatury w pomieszczeniu, a także zapewnić podgrzane ręczniki dla całej rodziny.

 • Grzejniki łazienkowe: zobacz nowe atrakcyjne modele – lazienka.pl

  Grzejniki łazienkowe zachwycają ciekawą formą i coraz bardziej wyszukanym designem. Ale oprócz tego świetnie sprawdzają się jako łazienkowi pomocnicy. Na grzejniku można wysuszyć wilgotny ręcznik albo ogrzać szlafrok, aby przyjemnie ciepłym otulić się po kąpieli.

 • Pompy ciepła: cena ogrzewania obniżona do minimum – liderbudowlany.pl

  Zmiany klimatyczne i kurczące się zasoby naturalne to motory napędowe dla rozwoju branży odnawialnych źródeł energii, w tym również takich rozwiązań, jak pompy ciepła powietrze-woda.

  Cena zakupu tego typu urządzeń, choć wyższa niż tradycyjnych źródeł energii grzewczej, w ostatecznym rozrachunku wcale nie jest zaporowa, bo bilans zysków w toku eksploatacji wypada zdecydowanie na korzyść OZE.

 • Dlaczego warto zainteresować się pompą ciepła? Dlaczego warto wybrać markę ATLANTIC ? – Fachowy Instalator

  Pompy ciepła coraz prężniej rozpychają się na naszym rynku urządzeń grzewczych. Bez pardonu wypierają z niego kotły gazowe, czy inne rozwiązania grzewcze. Dlaczego tak się dzieje?

 • AUREA M – Monoblok inny niż wszystkie – InstalReporter

  Przyjazna dla instalatora – nie wymaga konieczności obsługi czynnika chłodniczego .
  Monoblokowa pompa ciepła  typu powietrze – woda, jako źródło ciepła pobiera energię zawartą w powietrzu atmosferycznym i wykorzystuje ją do ogrzewania pomieszczeń oraz do podgrzewania wody użytkowej. Produkcja ciepła możliwa jest nawet wówczas, gdy temperatura powietrza na zewnątrz spada do -20°C.

 • Suszarki łazienkowe Atlantic – więcej niż ogrzewanie – InstalReporter

  Do pełnego relaksu podczas kąpieli lub prysznica potrzeba nie tylko ciepła, ale także odpowiedniego nastroju i muzyki. Zadba o to suszarka łazienkowa  Sensium , która ma  zestaw głośników i podświetlenie LED w stylu zen. Dzięki płycie promieniującej i wentylatorowi, potrafi jednocześnie ogrzewać pomieszczenie i suszyć ręczniki.

logosy
logosy

ul. Płochocińska 99 A

03-044 Warszawa


NIP: 524-21-06-779

REGON: 012834925; KRS: 0000011295

Sąd Rej. dla m. st. Warszawy XVI Wydz. Gosp.

BANK BNP Fortis

25 1600 1127 1843 9516 8000 0001

Kapitał zakładowy: 7.264.000 PLN